Matcher LU A
Antal: 33
Ti 2016-12-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | F03-1 | 12:10 | IBF Borlänge - IBF Säter | 4-0 | LU A | ||
4 | P04-2 | 13:00 | Västerås IBS P07 - Huddinge IBS | 0-25 | LU A | ||
7 | P02-2 | 13:50 | Västerås IBS - Vattjoms IK Svart | 1-1 | LU A | ||
10 | P06-1 | 14:40 | Kobra (RUS) P07 - Västerås IBS | Dolt | LU A | ||
13 | F03-1 | 15:30 | IBF Säter - KFUM Falun | 0-2 | LU A | ||
16 | P06-1 | 16:20 | Samuelsdals IF - Vikarby IK | Dolt | LU A | ||
19 | P04-1 | 17:10 | Alfta IBK - Kobra (Russia) | 1-4 | LU A |
On 2016-12-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23 | P04-2 | 08:00 | Bjursås IK P05 - Västerås IBS P07 | 3-9 | LU A | ||
27 | P04-1 | 08:50 | Bjursås IK - Alfta IBK | 6-1 | LU A | ||
31 | F03-1 | 09:40 | WSK Lindesberg - Per-Ols IBF F04 | 5-1 | LU A | ||
35 | F01-1 | 10:30 | IBF Borlänge F02 - Almunge IK | 2-10 | LU A | ||
39 | P02-1 | 11:20 | Timrå IBC - Bele-Barkarby IF | 0-4 | LU A | ||
43 | P06-1 | 12:10 | Vikarby IK - IBF Borlänge P07 | Dolt | LU A | ||
47 | F03-1 | 13:00 | IBF Säter - WSK Lindesberg | 1-1 | LU A | ||
50 | H-1 | 13:50 | IBF Falun U 1 - Gävle GIK | 4-2 | LU A | ||
54 | P01-1 | 14:40 | Insjöns IF - IBF Falun U | 5-4 | LU A | ||
58 | P06-1 | 15:30 | IBF Borlänge P07 - Västerås IBS | Dolt | LU A | ||
62 | P02-1 | 16:20 | Vattjoms IK Röd - Timrå IBC | 3-3 | LU A | ||
66 | P04-2 | 17:10 | Västerås IBS P07 - SAIK Innebandy | 0-16 | LU A | ||
70 | P02-2 | 18:00 | Västerås IBS - KFUM Falun | 2-2 | LU A | ||
74 | F01-1 | 18:50 | IBF Säter - Almunge IK | 4-2 | LU A | ||
78 | P04-1 | 19:40 | Bjursås IK - Kobra (Russia) | 5-2 | LU A | ||
81 | P04-1 | 20:30 | Alfta IBK - WSK Lindesberg | 4-3 | LU A |
To 2016-12-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
85 | P02 | 08:00 | Dannemora/Österby P03 - Kobra (Russia) | 0-2 | LU A | 1/8-final 4 | |
88 | H-1 | 08:50 | Sundborns GOIF - Gävle GIK | 1-4 | LU A | ||
91 | P01-1 | 09:40 | Strömsbro IF - Insjöns IF | 3-4 | LU A | ||
94 | P02 | 10:30 | Vattjoms IK Svart - Kobra (Russia) | 4-3 | LU A | 1/4-final 2 | |
97 | P02 | 11:20 | Samuelsdals IF P03 - Timrå IBC | 1-2 | LU A | 1/4-final 3 | |
100 | F01-1 | 12:10 | IBF Borlänge F02 - IBF Säter | 0-5 | LU A | ||
103 | F01-1 | 13:00 | IFK Arboga IBK 2 - IFK Arboga IBK 1 | 1-0 | LU A | ||
106 | P06-1 | 13:50 | Vikarby IK - Samuelsdals IF | Dolt | LU A | ||
109 | P02 | 14:40 | Timrå IBC - Vattjoms IK Röd | 1-5 | LU A | Semifinal 2 | |
112 | P04 | 15:30 | Huddinge IBS - IBF Falun U | 2-4 | LU A | Semifinal 2 |